Amerks odsuwają się od Senatorów w ostatnich minutach, wygrywając 4-3

Dzięki zwycięskiej bramce Michaela Merscha (1+1) z wynikiem 1:47 przed końcem, Amerykanie z Rochester (5-2-0-0) przebili swoją passę zwycięstw do trzech meczów z rzędu z wynikiem 4-3 z- za zwycięstwem nad Belleville Senators (2-6-0-0) środowy wieczór na The Blue Cross Arena.

Dzięki tej wygranej Rochester wygrał pięć z ostatnich sześciu meczów i zajął drugie miejsce w klasyfikacji AHL North Division. Z czterema golami dziś wieczorem Amerkowie strzelili dwa lub więcej goli w 17 z poprzednich 20 spotkań z Senatorami, w tym 12 meczów, w których uzyskali cztery lub więcej punktów.

Dzięki swojej zwycięskiej bramce Mersch strzelił gole w pięciu meczach z rzędu, co ustanawia nowy rekord w karierze, a także zanotował 11 punktów (6+5) w porównaniu z obecną serią pięciu punktów. To jego najdłuższa seria punktów z rzędu od czasu najlepszej w karierze serii siedmiu punktów od 27 marca do 10 kwietnia 2015 roku jako członek Manchester Monarchs, kiedy zdobył 12 punktów (7+5).

czy szpitale zgłaszają ukąszenia psów?

Jack Quinn, który został uhonorowany tytułem debiutanta miesiąca AHL na początku tego tygodnia, zdobył parę punktów (1+1) za swój piąty z rzędu wielopunktowy występ, aby rozpocząć sezon i awansować na drugie miejsce w lidze w ogólnej klasyfikacji strzelił 12 punktów (6+6) w pierwszych siedmiu grach. Sięgając do poprzedniego sezonu, pochodzący z Ottawy, Ontario, zdobył 15 punktów (6+9) w ostatnich 10 występach.

Mark Jankowski powrócił do składu po tym, jak opuścił poprzednie trzy mecze z powodu kontuzji dolnej części ciała i strzelił swojego pierwszego gola jako Amerk, podczas gdy Sean Malone strzelił bramkę, zdobywając drugą bramkę w sezonie w trzecim okresie. Oskari Laaksonen zaliczył asystę, aby przesunąć swoją passę punktów do czterech meczów, podczas gdy Casey Fitzgerald, JJ Peterka i Mattias Samuelsson również mieli jednego pomocnika. Samulesson zadebiutował w sezonie po tym, jak rano został wypożyczony do Rochester z Buffalo Sabres i opuścił sześć pierwszych meczów sezonu z powodu kontuzji dolnej części ciała.

Bramkarz Aaron Dell przedłużył swoją passę zwycięstw do trzech zwycięstw z rzędu, podczas trzeciego występu w tym sezonie strzelił 27 obrońców.

Jake Lucchini (1+1) i Zac Leslie (0+2) zdobyli dwa punkty dla Belleville, który przegrał swój piąty konkurs w ostatnich sześciu meczach. Mark Kastelic zarezerwował swoją drugą kampanię po tym, jak Roby Jarventie został uznany za swoją pierwszą.

Netminder Mads Sogaard (1+2) zatrzymał 20 z 24 strzałów, z którymi się zmierzył, ale poniósł drugą porażkę w kampanii po przegranej 7-0-0 w sezonie 2020-21.

W obliczu przegranej 3:2 1:20 w trzecim okresie, Amerkowie zremisowali po raz piąty w rozgrywkach na wczesnym etapie.

Ponieważ Rochester miał przewagę człowieka, Mersch wyprzedził łyżwiarza Senators do desek we właściwym miejscu, zanim Peterka go zebrał i podsunął Quinnowi w odległym kole. Pomimo tego, że Quinn na chwilę go podskoczył, rzucił odwrotną ręką między kropkami dla Malone'a. Pochodzący z Buffalo wszedł do rzutu i strzelił w górny róg, aby wyrównać wynik do trzech.

Celem był drugi wynik Power-Play Rochestera tego wieczoru i piąty w ostatnich czterech meczach.

Obie drużyny ograniczyły nawzajem swoje szanse w ofensywie przez resztę trzeciego meczu i wydawało się, że rozstrzygnięcie meczu nastąpi w dogrywce. Jednak Amerkowie wykorzystali impet spóźnionego zabójstwa karnego, zanim zdobyli pierwsze i jedyne prowadzenie w walce w ciągu ostatnich dwóch minut gry.

Po tym, jak Fitzgerald zaserwował brutalne wykroczenie, blueliner podniósł krążek we właściwym miejscu i zauważył Samulessona po drugiej stronie lodu. Pomimo tego, że kij Samuelssona trzasnął przy strzale, Mersch wziął go i zrzucił z ramienia Sogaarda, gdy pozostało 1:47 w walce.

Belleville wyciągnął swojego bramkarza, aby wymusić dogrywkę, ale Dell i spółka wstrzymali atak, aby zakończyć 4-3 zwycięstwo z tyłu.

ile jest wart phil hellmuth

Pomimo pokonania Senatorów 12-3 przez pierwsze 17 minut okresu otwarcia i pierwszej gry o władzę, Amerkowie przeszli do pierwszej przerwy w przerwie, kończąc 1-0.

Belleville z powodzeniem zabił własną karę, zanim wykorzystał przewagę człowieka, gdy Lucchini wykorzystał jednorazową transmisję od Leslie i Sokolova z prawej kropki w starciu. Strzał odbił się od górnej części poprzeczki i za Dellem, pozostawiając w kadrze 1:30.

Żadna z drużyn nie generowała wielu okazji do ofensywy w drugim okresie, dopóki oba kluby nie wymieniły się bramkami w odstępie 1:55 podczas gry siłowej.

W zestawieniu Rochestera Laaksonen przycisnął prawy punkt, aby oddać krążek Merschowi zaparkowanemu za siatką. Gdy wyszedł przed klatkę, wysłał podanie krzyżowe do Quinna w odległym kręgu. Nowicjusz zmarnował niewiele czasu, gdy wszedł do rzutu i pokonał Sogaarda, aby wyrównać mecz na jeden po 15:27 tercji.

Belleville odzyskał prowadzenie 55 zaledwie kilka sekund później, gdy Jarventie skręcił we własnym znaczniku mocy na 16:22 od Lucchiniego i Leslie.

Wynik 2:1 utrzymywał się do 67 sekund w ostatnim okresie gry, gdy Jankowski strzelił swojego pierwszego gola w sezonie.

niektóre filmy nie odtwarzają się w Chrome

Senatorowie ponownie zareagowali na następną zmianę, ale Rochester strzelił parę bramek, aby zakończyć punktację i zdobyć zwycięstwo 4-3.

NAJWAŻNIEJSZE CECHY GRY:

Amerkowie chcą odnieść cztery zwycięstwa z rzędu w piątek, 5 listopada, kiedy o 19:05 będą gościć rywala z North Division, Toronto Marlies. na Arenie Błękitnego Krzyża. Pojedynek będzie drugim z sześciu zaplanowanych spotkań między dwoma zespołami i odbędzie się w The Sports Leader 95,7 FM/950 AM ESPN Rochester oraz AHLTV.