Bills traci 17-punktową przewagę, przegrywa 33-30 z Wikingami w dogrywce (pełna relacja)

Buffalo Bills walczyli po obu stronach piłki w drugiej połowie, tracąc 17-punktową przewagę i przegrali z Minnesota Vikings 33-30 po dogrywce w niedzielne popołudnie na stadionie Highmark. Po porażce Buffalo spada do 6-3 w sezonie i spada na trzecie miejsce w AFC East.

Rozgrywający Josh Allen zaliczył łącznie ponad 400 jardów w ataku, ale chybił celu w strefie końcowej na 45 sekund przed końcem regulaminowego czasu gry i przechwycił piłkę w czerwonej strefie na nieco ponad minutę przed końcem dogrywki.

Obrona Buffalo nie miała odpowiedzi na szerokiego odbiorcę Wikingów, Justina Jeffersona, ani uciekającego Dalvina Cooka, gdy grali dużą grę po dużej grze.

czy będą powtarzające się kontrole bodźców?