Hokej na trawie William Smith traci pierwszą decyzję sezonu, 3:2 w Geneseo

Tablica wyników

GENESEO, NY — Drużyna hokeja na trawie William Smith College poniosła pierwszą w tym sezonie porażkę, gdy została pokonana 3-2 przez silną drużynę Geneseo.

youtube nie działa na google chrome

grał wszystkie 60 minut w bramce dla Czapli, odnotowując siedem obrońców w nocy. Prowadząc ofensywę Herons była młodsza, ponieważ zanotowała sześć strzałów w nocy, z których wszystkie były celne.

MOMENTY MECZOWE:

•    Zaledwie 2:39 w meczu Pattillo otworzyła wynik dla Williama Smitha, po odbiciu własnego strzału i pokonując bramkarza Geneseo, zdobywając trzeciego gola w sezonie.
• Mając mniej niż cztery minuty do końca pierwszej kwarty, absolwentka strzeliła swojego drugiego gola w sezonie, pokonując bramkarza Geneseo. Pattillo została uznana za asystę, zwiększając jej liczbę asyst do dwóch w sezonie.
•    Przestępstwo Geneseo podniosło temperaturę w drugiej połowie, ponieważ zmusiło Fostera do obronienia siedmiu strzałów w trakcie pierwszej połowy.

KĄCIK TRENERÓW:

„Zaczęliśmy grę bardzo mocno, a gdy wkroczyliśmy do gry, Geneseo naprawdę poprawiło ich grę” – powiedziała główna trenerka Sophie Riskie ’07. „Dzisiaj nauczyliśmy się kilku rzeczy i skupimy się na nadchodzącym weekendzie”.

W PRZYSZŁYM:

William Smith powita Manhattanville College, Lebanon Valley College i St. Lawrence University, które będą gospodarzami William Smith Classic w McCooey Field w sobotę, 10 września i niedzielę, 11 września. The Herons otworzy się przeciwko Manhattanville w sobotę o 10: 30 rano, a następnie Lebanon Valley w niedzielę o 14:00.