Hokej na trawie Williama Smitha zrezygnował z otwarcia Liberty League do U of Rochester 2:0

ROCHESTER, NY .—Drużyna hokeja na trawie William Smith College przegrała 2:0 z University of Rochester w swoim pierwszym meczu konferencyjnym w tym sezonie. The Herons mają teraz 6-2 w sezonie z rekordem 0-1 w Lidze Wolności.
Piątkowy mecz między Herons i Yellowjackets był wyrównany w czwartej kwarcie. Oba przewinienia podniosły presję w ostatnich 15 minutach, oddając osiem z 12 strzałów w meczu. Junior zagrał wszystkie 60 minut w bramce dla Czapli, odnotowując jedną obronę w nocy.

MOMENTY MECZOWE:

• Rochester przebił się w 53. minucie dzięki pierwszorocznej Anyi Arseneau, która oddała strzał z jednego metra z przepustki od starszej Kariny Bridger.
  • Po golu z Rochester, Herons wywierali presję, zdobywając dwa karne rzuty rożne, co skutkuje pięcioma strzałami Herons. Starsza Mary Kate Breward prowadziła z dwoma strzałami w serii ofensywnej. Starszy Mackenzie Wodka, młodszy Sofia Pattillo i drugoroczna Rebecca Mantione oddali jeden strzał w późnym ataku ofensywnym Herons.
  • W 57. minucie Yellowjackets mieliby świetną okazję, ponieważ Maeve Fogarty uciekła po tym, jak zdobyła niewłaściwie wykonane podanie w tył przez Herons. McCormick zaprzeczyłby, że Fogarty zszedł z linii i zarobił niezłą obronę na ucieczce.
  • Mając 30 sekund do końca konkursu, Bella Militi dodała sekundę dla Yellowjackets po asyście Maeve Fogarty, aby przypieczętować zwycięstwo Rochestera.

W PRZYSZŁYM:

William Smith będzie gospodarzem Elmira College w niedzielne południe w niekonferencyjnym starciu na polu McCooey.