Petrakis zdobywa zwycięskiego gola, aby podnieść Cornella nad Penn State

W opowieści o dwóch połowach, które miały dzikie zakończenie, bohaterem Big Red był początkujący specjalista od starć Angelo Petrakis, który strzelił zwycięskiego gola na osiem sekund przed końcem, aby dać męskiej drużynie lacrosse #7 Cornell 18-17 zwycięstwo nad drugim Penn State w niedzielne popołudnie na Crown Lacrosse Classic w Charlotte, NC

Angelo Petrakis bierze udział w starciu podczas męskiej drużyny lacrosse Cornell Big Red

ustawa grudzień 2015 uczelnia poufna

Z mniej niż minutą do końca meczu Cornell stracił jedną bramkę, 17-16. W drugiej połowie, w której prawie cały rozpęd należał do Penn State, Big Red musiał znaleźć sposób na wyrównanie, a czas uciekał. Gdy gra była na linii, Cornell zwrócił się do nikogo innego, jak Jeffa Teata, wyróżniającego się Big Red i lidera zespołu. Mając 18 sekund na zegarze, Teat grał jeden na jednego ze swoim obrońcą i wygrał bitwę, zdobywając wyrównanie, aby wyrównać mecz, 17-17.

Późniejsze starcie stworzyło dzikie zakończenie. Petrakis skierował się do kręgu starć i po ciężkiej walce z Jake'em Glatzem z Penn State, obie drużyny znalazły się w szaleńczym przepychaniu się, by zdobyć posiadanie piłki na połowie boiska Penn State. Dom Doria wymyślił to w prawdopodobnie największej piłce naziemnej w meczu i znalazł otwartego Petrakisa. Petrakis wystartował w wyścigu jednoosobowym i oddał strzał do domu, zdobywając zwycięskiego gola na osiem sekund przed końcem meczu, co dało Cornellowi zwycięstwo.