POWRÓT DO TROY: Dziewczyny z Midlakes przetrwają East Aurora w OT, aby awansować do drugiej z rzędu finałowej czwórki NYS

Prawie rok po przegranej koszykówki dziewcząt z Midlakes z Susquehanna Valley w półfinale klasy B według stanu NYSPHSAA, Lady Screaming Eagles dzieliło tylko jedno zwycięstwo od powrotu do finałowej czwórki stanu. Mistrz Just Section VI Class B East Aurora stanął na ich drodze, gdy obie drużyny wystąpiły na boisku w sobotni wieczór w Buffalo State na mecz Far West Regional, który był transmitowany na żywo przez LivingMax( ).

jak sprawić, by film stał się wirusowy?

Midlakes przywiózł rekord 21-3, drugie z rzędu mistrzostwo w sekcjach, a także obsadę seniorów z East Aurora 21-3, którą prowadziła wiodąca strzelec seniorów Sarah Tully.

Dziewczyny trenera Nate'a Richa wyszły z bramek, przegrywając 12-2 wcześnie, gdy Błękitne Diabły wydawały się wygodne z szybką akcją od końca do końca, która zwykle pasuje do Orłów. Midlakes miał problemy z zaledwie 19 punktami w pierwszej połowie i do przerwy miał 30-19 punktów.

Najlepszy strzelec Midlakes, Alaina Forbes, walczył z boiska w pierwszej połowie, kończąc z zaledwie 6 punktami, wszystko w drugiej kwarcie. Druga wiodąca strzelec drużyny, druga uczennica drużyny, Cara Walker, również miała problemy ze znalezieniem bramki i w pierwszej połowie nie zdobyła bramki. Na szczęście dla trenera Richa, starszy Macy Kisner był w stanie zapewnić wczesne ofensywę, kończąc drugą kwartę z 8 punktami. Sarah Tully prowadziła wszystkich strzelców w pierwszej połowie, kończąc z 10 punktami.

Midlakes odrobił straty w drugiej połowie, zmniejszając deficyt do 5 pod koniec trzeciej kwarty, za mocniejszą grą Macy Kisnera i kolegi seniorki Sydney Passalacqua.

Wreszcie, w ostatnim okresie, Alaina Forbes złapała swój krok, zdobywając 10 punktów w ostatnich 8 minutach regulaminu, gdy Midlakes utrzymało East Aurora z zaledwie 16 punktami w drugiej połowie. Cara Walker skonwertowała grę za trzy punkty z pozostałym 1:20, a Midlakes ostatecznie wymusił dogrywkę, gdy czwarta kwarta zakończyła się impasem przy 46-46.

trasa wiatru i ognia ziemi 2018

Czas dogrywki był cały w Midlakes, gdy Sydney Passalaqua zamienił lay-up na bloku z asysty Cary Walker, a następnie zamienił kolejne podanie Walkera na 2 dodatkowe punkty, zakopując 12-stopowego skoczka z linii podstawowej. Macy Kisner wyszedłby 3-4 z linii rzutów wolnych, a Screaming Eagles odnieśli zacięte zwycięstwo 57-51 i zdobyli powrót do finałowej czwórki NYSPHSAA w przyszły weekend.