Rochester Red Wings przegrywają w modzie na drugą noc z rzędu

The Red Wings przegrali w pojedynkę, 8-7, przez drugą noc z rzędu w środę przeciwko Lehigh Valley IronPigs z Coca-Cola Park w Allentown, PA.

W meczu zawiązanym na 7-7, zastępca Wings, Joan Baez, odkorkował dziki boisko, które pozwoliło Joshowi Stephenowi uciec do domu jako zwycięski bieg. Stephen wyprowadził inning chodem, przeszedł na drugie miejsce na miedzy i trzecie na pierwszym dzikim wyciągu Baeza w inningu.

The Red Wings (0-2) stracili 4-0 po trzech inningach, ale pod koniec gry walczyli o przejęcie kontroli nad grą.

Bardzo zachwalany perspektywa Pierwszym trafieniem Cartera Kiebooma jako Red Wing było podwójne podwójne w czwartym biegu, które zmniejszyło deficyt o połowę.

Inning później RBI podwaja się z Welington Castillo, a Rafael Bautista umieścił The Wings na prowadzeniu 5-4.

Po tym, jak Lehigh Valley zremisowała grę na dole piątego, Skrzydła wróciły na prowadzenie po pierwszym home runie Yasmany Tomasa w sezonie. Dwukrotny, dwubiegowy homer, który właśnie przekradł się przez prawą ścianę pola, zapewnił Wings przewagę 7-5.

Tak pozostało do ósmego, kiedy Świnie zorganizowały dwukrotny rajd z odciążeniem Wings, Kyle'em McGowinem, aby zremisować mecz na 7-7. McGowin został po prostu wycofany z Waszyngtonu wcześniej tego dnia.

Tomas, 2 na 5 z dwoma runami i dwoma RBI, był jedynym pałkarzem Wings, który w środę miał wiele trafień.

Rochester był tylko 3 na 13 z biegaczami w punktacji, skrępowanymi 10 mężczyznami w bazie.

The Wings szukają pierwszego zwycięstwa w tym sezonie w czwartek wieczorem, kiedy o 19:05 wyślą na wzgórze południowego Bena Braymera.

WINGS THINGS: Pierwsze dwie gry Rochester w tym sezonie trwały łącznie 7 godzin i 35 minut.