Lacrosse męskie Syracuse przypada na Notre Dame, 18-11 lat (pełne pokrycie)

Syracuse wyszło na prowadzenie 4:1 w pierwszej kwarcie, ale dziewięciobramkowa druga kwarta z Notre Dame była zbyt trudna do odzyskania przez Orange, ponieważ Irlandczycy wygrali 18-11 w Dome w sobotę.

Brak posiadania był sztyletem dla nr 4 Syracuse (4-3, 1-2 ACC), który strzelił 11 bramek pomimo wygrania zaledwie dziewięciu wznowień. Dziewiąta Notre Dame (5-1, 1-1 ACC) wygrała 23 z 32 w X, a także zdominowała walkę o partię 45-20. Przekonwertowali również na 4 z 6 dodatkowych możliwości.

Stephen Rehfuss poprowadził Pomarańczowych, strzelając trzy gole w drugim meczu z rzędu. Chase Scanlan, Owen Seebold i Brendan Curry również dwukrotnie znaleźli się z tyłu siatki. Pat Kavanaugh z Notre Dame zdobył dziewięć punktów (4-5), aby prowadzić wszystkich strzelców, podczas gdy Griffin Westlin i Will Yorke strzelili po cztery gole.

Jamie Trimboli i Seebold strzelili dla Orange w pierwszych pięciu minutach meczu, a po golu Quinna McCahona strzelili dwa gole Rehfussa, dając Cuse prowadzenie 4-1 przez osiem minut gry.

Pat Kavanaugh strzelił pierwszego gola tego dnia, zanim Scanlan i Curry zdobyli gole, aby otworzyć prowadzenie 6-2 dla Syracuse zaledwie dwie minuty po drugiej kwarcie.

To wtedy otworzyły się śluzy dla Notre Dame. Irlandczycy strzelili dziewięć bramek w drugiej kwarcie i 12 z kolejnych 14 bramek w meczu. Cuse zdołał skompletować serię trzech goli pod koniec trzeciej kwarty, aby zdążyć na trzy bramki do czwartej kwarty, ale Notre Dame strzeliło wszystkie cztery gole w czwartej kwarcie, by wygrać 18-11.

Syrakuzy gościć będą UAlbany w czwartek o 17:00. na ACC Network w kolejnym pojedynku.