Męskie lacrosse z Syracuse wracają, by pokonać armię

Gdy uciekł na boczną linię Syracuse, Jamie Trimboli został napadnięty przez kolegów z drużyny. Po przybiciu piątki dla graczy i trenerów, Trimboli zdjął kask i spryskał włosy wodą.

Starszy pomocnik SU właśnie strzelił swojego czwartego gola w meczu i trzeciego gola w ciągu pięciu minut, co pozwoliło Orange wrócić z przegranej 5:2 do przerwy.

Trzy gole Trimboli z rzędu na początku drugiej połowy przywróciły SU do gry, a jego piąty gol dał Syracuse pierwsze prowadzenie. Po osiągnięciu najniższego wyniku ofensywnego w tym sezonie przez pierwsze dwie kwarty, Syracuse wdrapał się na barki Trimboli. Poprawki w drugiej połowie pozwoliły Pomarańczowi nr 5 (3-0) otworzyć przestrzeń pośrodku pola i pokonać duszącą obronę Armii, aby pokonać Czarnych Rycerzy nr 9 (3-2), 9-7 w Carrier Dome Niedzielne popołudnie.

LINKI DO PRZEGLĄDÓW GRY:

NAJWAŻNIEJSZE CECHY GRY:

REAKCJA PO GRZE:

SPOŁECZNY:

ZAPOWIEDŹ:

Army i Syracuse spotykają się w niedzielę w trzeciej grze sezonu Orange już szósty rok z rzędu. Tym razem jest to bitwa najlepszych dziesięciu przeciwników, ponieważ start 3-0 zepchnął Czarnych Rycerzy na 7. miejsce, zanim przybyli do Kopuły, aby zmierzyć się z 5. Syracuse. Na początku tego tygodnia Armia była zdenerwowana przez Marist w wieku 17-9 lat, a kolejne straty mogą spowodować, że Czarni Rycerze spadną w rankingu.

jak filmy z YouTube stają się wirusowe?

Oto, co warto wiedzieć o armii przed niedzielnym meczem.

Ostatni raz grali: Ostatni pojedynek pomiędzy Armią a Syracuse miał miejsce prawie dokładnie rok temu. 24 lutego 2019 r. Pomarańczowi przemknęli obok Czarnych Rycerzy, 10-8, za zrównoważonym atakiem ofensywnym. Napastnicy, którzy ukończyli studia, Bradley Voigt i Nate Solomon, zdobyli trzy gole, podczas gdy Drake Porter wykonał 16 obrońców – remis w swojej karierze. Nick Mellen zdołał zdobyć tylko jednego gola, czołowego strzelca Armii, Brendana Nichterna, podczas gdy Jakob Phaup wygrał 15 z 18 starć.

Seria wszech czasów: Prowadzi armię, 40-26