Koszykówka kobiet Syracuse spada do stanu Floryda, 67-52 (pełne pokrycie)

Trenerka koszykówki kobiet na Florydzie, Brooke Wyckoff, wyznaczyła sobie przerwę po tym, jak Syracuse otworzyło siedmiopunktową przewagę w połowie pierwszej kwarty czwartkowego meczu.

Po tym czasie Pomarańczowi przegrali 30-9 do końca pierwszej połowy. Ten bieg okazał się różnicą w przegranej 67-52 SU z Seminoles.

film przeznaczenia tygodnia

Stan Floryda zareagował tuż po przekroczeniu limitu czasu. Sayawni Lassiter wyciągnął 3-wskazówkę wychodząc z kręgu. Następnie Bianca Jackson spadła trzykrotnie, aby dać Seminoles szybki bieg 9-0.

FSU prowadzi aż 18 punktów. SU zlikwidował stratę do ośmiu w połowie czwartego kwartału, ale te wczesne rundy Seminoles okazały się kosztowne.

Florida State (7-5, 6-5 ACC) poprawił się do 5-0 u siebie — jedna z trzech drużyn ACC niepokonanych u siebie — a Syracuse (11-5, 8-5) spadła do 4-5 podczas gry na wyjeździe .