NIE DO POKONANIA: Dziewczyny z Midlakes zdobywają pierwsze mistrzostwa sekcji od 1975 roku (cały film z gry)

Dziewczyny z Midlakes weszły w sezon 2018 z doskonałym rekordem 20-0. Cztery mecze później w turnieju sekcji V klasy B nadal są niepokonani i teraz mogą nazywać się mistrzami sekcji po raz pierwszy od 1975 roku. Główny trener Nate Rich's Screaming Eagles całkowicie zniszczył Bath-Haverling w sobotni wieczór w Rush-Henrietta, zdobywając tytuł z 70-40 wygraną w grze, która nie była zamknięta od początku.

Po tym, jak Jadyn Abrams z Bath-Haverling otworzył wynik meczu, Midlakes zamknęli pierwszą kwartę po serii 24:4 i powiększył swoją przewagę do 41-19 głową do przerwy, po czym zakończył mecz z 30-punktową przewagą.