VICTOR/PITTSFORD WYGRYWA, MIDLAKES OUT: Półfinał siatkówki chłopców

Była to opowieść o dwóch różnych meczach pozostałych drużyn siatkówki chłopców w okolicy w ciągu weekendu, kiedy Victor/Pittsford Blue Devils awansowali do finału w klasie A, a sezon Midlakes zakończył się w klasie B.

Błękitne Diabły przetrwały w sobotni wieczór #3 Webstera. Victor/Pittsford był w stanie wyskoczyć na prowadzenie na wczesnym etapie meczu 2:0 nad Websterem, ale nie był w stanie wykonać zamachu w trzecim secie, a Webster był w stanie odpowiedzieć 2-1. Victor/Pittsford nie planował jednak piątego seta i był w stanie usunąć drużynę z Webstera 3-1. Błękitne Diabły przejdą teraz do finałów w męskiej siatkówce klasy A w środowy wieczór, zmierzą się ze zwycięzcą #1 Penfield i #5 Fairport.

Wcześniej tego dnia w sobotę Midlakes Screaming Eagles zmierzyło się z numerem 7 Brockport, walcząc w finale klasy B na linii. Sezon dla Midlakes dobiegł jednak końca, ponieważ Brockport wygrał w równych setach 3-0 (25-19, 25-8, 25-23). Midlakes kończy sezon 11-8, aw 2022 powróci wszystkich oprócz jednego zawodnika, ponieważ starszy Aidan Conover ma ukończyć szkołę.