W-FL piątek: Waterloo trzyma „Okup” w Midlakes przy brzęczyku; Klein z Red Creek zdobywa tysięczny punkt

Indianie Waterloo udali się do Midlakes w piątek wieczorem, wciąż szukając pierwszego zwycięstwa w lidze Wschodniej Finger Lakes po pięciu próbach. Gdy Indianie przegrali dwójkę na nieco ponad 2 sekundy przed końcem, Waterloo wszedł z linii bocznej, a Ransom Benedicks otrzymał podanie…

Po strzale Benedicks Waterloo zdobyło pierwsze zwycięstwo od pierwszego meczu i poprawiło się do 2-9 w sezonie. Trójka była jedynym koszem, który Ransom Benedicks zrobił tego wieczoru. Porażka była trzecim z rzędu Midlakes, który wypadł z rywalizacji na FL East, 3,5 meczu za liderami ligi Newark i Mynderse. Specjalne podziękowania dla Betty Jo Parker za film.

Również w piątek wieczorem Penn Yan wyprzedził Genewę w thrillerze po dogrywce, a rosnący Gananda wygrał trzeci mecz z rzędu, pokonując Red Creek w meczu, w którym starszy rozgrywający Rams, Nick Klein, zdobył swój tysięczny punkt w karierze.

Pełne wyniki dla chłopców i dziewcząt w akcji z piątkowego wieczoru, nadchodzący harmonogram i więcej poniżej…

Piątkowa tablica wyników koszykówki chłopców W-FL:

Waterloo 55 w Midlakes 54
ŚREDNIO (6-5) – Bryce Burri 23; Daryn Carswell 8, 18 reb
WAT (2-9) - Derek Śływka 25 (6-3pkt); Jarrett Benedicks 18 (4-3 pkt)
* Ransom Benedicks Waterloo uderza zwycięski 3pt FG na brzęczyk

Smak kraju 2016 bawole

Genewa 54 w Penn Yan 57 OT
PY (7-5) – Desmond Battin 15; Dylana Stape 15; Derrick Riviello 10
GEN (4-7) – Tyler Tyson 20; Akim Hudson 7

Vertus 46 w Wayne 64
WYN (9-2) – Billy Thomson 16; Logan Blankenberg 15, 7 ast; Nick Carmichael 16, 8 reb; Braeeden Zenelović 10, 12 reb
ZEGAREK (6-5) - Jaden Hartsfield 13 (4-3 pkt)

NR-Wolcott 47 w Sodus 52
SOD (6-5) – Daniel Johnson 15 (4-3 pkt), 5 ast; Greg Coe 10 (2-3 pkt), 9 reb;
NRW (4-7) – prowadził 22-20 na pół; Tyler Norris 31
* NR-W prowadził 22-20 w przerwie, ale Sodus prowadził serię 19-6 w 3Q

Marion 35 w Lyonie 75
MRN (1-12) – Rodney DeLyser 15
LYO (11-2) – Justice Smith 16 (12 w I kwartale), 5 ast; Ben Rockefeller 10 (wszystkie w 1 kwartale)

Gananda 75 w Red Creek 45
RCK (4-9) – Nick Klein 24 (osiągnął w karierze 1000 punktów); 8 reb
ZWYCIĘSTWO (7-4) - Enrique Mosman 22; Jaydena Castrechiniego 19; Stevena Heumanna 12; Justin Szambelan 11