ŚRODA W-FL: Dziewczyny z Midlakes obalają Genewę; Prattsburgh Junior latarki Neapol za 47

Po przegranej o punkt po pierwszej kwarcie niepokonane Midlakes Lady Screaming Eagles pokonały Genewę 13:4 w drugiej kwarcie, a następnie przypieczętowały zwycięstwo z 19 punktami w ostatnim okresie, aby wygrać ósmy z rzędu, 64:47 w środę wieczorem w Genewa. Mając pierwszą połowę trudnego tygodnia za pasem, obrońcy mistrzów FL East Nate Rich będą gościć Wayne'a w piątek wieczorem.

W meczu samotnych chłopców tego wieczoru drużyna Naples Big Green przegrała swój pierwszy mecz w sezonie, przegrywając z Prattsburgh 78-53. Neapol został podpalony przez juniora Prattsburgha, Masona Putnama, który zdobył 47 punktów, najwięcej w meczu z Big Green od czasu, gdy Robb Delisanti z Honeoye zdobył 45 punktów w 1997 roku.

Pełne wyniki ze wszystkich środowych akcji i czwartkowego harmonogramu poniżej…