Wiodący w AFC Bills przedłużają serię zwycięstw do czterech dzięki zwycięstwu nad Jets (pełna relacja)

Prowadzący w AFC Buffalo Bills (10-3) przedłużyli serię zwycięstw do czterech, wygrywając 20-12 z New York Jets (7-6) w śnieżne niedzielne popołudnie na stadionie Highmark. Buffalo wygrał 10 meczów czwarty sezon z rzędu.

To była brzydka pierwsza połowa, ponieważ obie drużyny wymieniały się puntami aż do końca drugiej kwarty, kiedy Josh Allen połączył się z Dawsonem Knoxem, zdobywając przyłożenie z 24 jardów, przerywając bezbramkowy remis i dając Buffalo prowadzenie 7: 0 po pierwszej połowie.

Wynik wzrósł, gdy Jets zremisowali i otworzyli drugą połowę. Jednak Bills szybko odzyskali prowadzenie po przyłożeniu Allena na pięć jardów. Później w trzeciej kwarcie Tyler Bass strzelił z 38 jardów, zwiększając prowadzenie Buffalo do 17-7 w ostatniej klatce.

The Bills powiększyli swoją przewagę na początku czwartej kwarty, kiedy Bass trafił kolejnego gola z gry z 49 jardów, co dało wynik 20-7. New York zablokował punt, co skutkowało bezpieczeństwem i kopnął do kosza z gry, ale Buffalo utrzymał się i zapewnił sobie zwycięstwo.