ER/Gananda awansują do stanowych półfinałów z 26-24 zwycięstwem nad Medina

Zdjęcie za pośrednictwem: Mary Margaret Johnson

East Rochester/Gananda Bombers (12:0) pokonali Medina Mustangs (11-1) z końcowym wynikiem 26-24 w niesamowicie ekscytującej klasie C Far West Regional w Williamsville South High School w sobotnie popołudnie.

Mecz przeszedł do połowy z remisem 6:6.

Mustangi i Bombers zdobyli po dwa przyłożenia w trzeciej kwarcie i przeszli do czwartej kwarty z remisem 18-18.

ER/Gananda odzyskali prowadzenie po dwóch minutach ostatniej kwarty po przyłożeniu i dwupunktowej wymianie.

Medina zdobyła przyłożenie na siedem minut przed końcem, aby zmniejszyć prowadzenie na 26-24, ale dwupunktowa próba nie powiodła się.

Mustangi mieli szansę objąć prowadzenie lub wygrać mecz z pozostałymi 2:55, ale przewrócili piłkę przy próbach.

Dzięki wygranej ER/Gananda awansuje do półfinału Stowarzyszenia Sportowego Publicznego Liceum w stanie Nowy Jork, które odbędzie się 27 listopada w Cicero-North Syracuse High School, gdzie zmierzy się z mistrzem regionu centralnego, Chenango Forks.