Hobart lacrosse pokonuje Bryanta, 11-10

Drugi bramkarz Hobart College, Kevin Holtby, wykonał 23 rekordy w karierze, aby poprowadzić Stany Zjednoczone do wygranej 11-10 mężczyzn w lacrosse Northeast Conference nad Bryant University. Hobart poprawił się do 3-1 ogólnie i 3-1 w NEC, podczas gdy Bulldogs zakończyli serię wygranych czterech meczów, spadając do 5-2, 3-1.

Holtby był wysoki w czwartej kwarcie, wykonując 10 rzutów obronnych, w tym dwa w ostatniej minucie, gdy Hobart zabił parę rzutów karnych, aby zachować jednobramkowe prowadzenie. Jego 23 postoje są najbardziej wykonane przez męża stanu od czasu, gdy Max Silberlicht '10 zanotował 23 rzuty obronne przeciwko Syracuse 23 marca 2010 roku.

jak zdobyć wielu subskrybentów

Starszy napastnik Tommy Mott, który miał cztery punkty w karierze w dwóch pierwszych meczach przeciwko Bryantowi, zdobył cztery punkty w meczu, zdobywając trzy gole i asystę. Starszy napastnik Ryan Archer i młodszy pomocnik Bradley Simas zdobyli po dwa gole. Drugi pomocnik Adam Shea zgarnął sześć piłek do ziemi.

filmy z YouTube nie są odtwarzane w Chrome

Bryant, który w tym tygodniu był 19. w rankingu US Lacrosse Top 20 i otrzymał głosy zarówno w sondażach trenerów, jak i w mediach, dostał hat-tricka od Trevora Weingartena. Napastnik pierwszego roku, Logan McGovern, również miał trzy punkty dnia z dwoma bramkami i asystą. Nathan Laliberte dał Bryantowi przewagę 15-9 w starciu i zebrał 11 piłek na ziemi. Sophomore Luke Carracciolo wykonał 14 rzutów obronnych.

Po rozegraniu pierwszej kwarty z remisem 3:3, Bulldogs pokonali Stany Zjednoczone 4:1 w drugiej klatce, uzyskując przewagę 7-4 do przerwy. Bryant zdobył gola, aby objąć prowadzenie i podwoił swoją przewagę trzy minuty później. Napastnik drugiego roku, Troy Barthelme, strzelił swojego pierwszego gola w tym roku, aby spowolnić tempo Bulldogs, ale Weingarten strzelił gole jeden po drugim, aby dać drużynie gospodarzy trzybramkową przewagę w przerwie.