Jarvis traci 33 punkty w sezonie po porażce z Yellowjackets

Powrót drużyny koszykówki William Smith College w drugiej połowie był zaledwie krótki, gdy drużyna Herons przegrała z University of Rochester 82:73 w non-konferencyjnym pojedynku na stadionie Louis Alexander Palestra. W sezonie Herons mają bilans 0-4, a gospodarze Yellowjackets mają bilans 3-2.

Senior przewodziła Williamowi Smithowi z najlepszymi w sezonie 33 punktami i 10 zbiórkami, zdobywając drugie double-double w sezonie. Jarvis trafiał 54% z podłogi i 86% z linii rzutów wolnych, co dało mu 33 punkty. Do przegranej dołożyła jeden blok, jeden przechwyt i jedną asystę. Senior zdobył dla drużyny Herons 12 punktów, najwięcej w sezonie.

JAK TO SIĘ STAŁO

• Junior zdobył pierwsze cztery punkty dla Williama Smitha, podczas gdy Herons i Yellowjackets wymieniali się punktami na początku.
  • Rochester wykorzystał dynamiczne ataki w końcówce meczu i bramki Callie McCulley i Rylee Drahos, aby w drugiej kwarcie zwiększyć swoje prowadzenie do 11.
  • Yellowjackets w drugiej kwarcie nadal zyskiwali na sile, wykonując niewielkie serie. Jarvis w drugiej połowie stracił dziewięć punktów, dzięki czemu Herons byli w zasięgu ręki przed przerwą.
  • Senior przechwycił piłkę na 10 sekund przed końcem połowy i zepchnął ją w dół kortu, aby na sekundę przed końcem połowy strzelić sygnalizatorem pokonując układ, dzięki czemu William Smith miał dziewięć minut.
  • W drugiej połowie drużyna Herons w dalszym ciągu wracała do gry, zmniejszając deficyt do zaledwie siedmiu na cztery minuty przed końcem trzeciej połowy po dwóch rzutach wolnych od studenta drugiego roku.
  • Na początku czwartej kwarty William Smith prowadził 7:0, tracąc do Kelly'ego pięć punktów i rozpoczynając ostatnią kwartę.
  • Obie drużyny toczyły się akcje w tę i z powrotem, po czym Herons rozpoczęli serię 8:0, w tym sześć punktów zdobytych przez Jarvisa, co zapewniło Williamowi Smithowi przewagę czterech punktów.
  • Gdy czas dobiegł końca, Herons byli zmuszeni faulować w nadziei na odzyskanie piłki, ale Yellowjackets byli skuteczni od linii bocznej, tracąc pięć rzutów wolnych, aby zwiększyć prowadzenie i zakończyć rywalizację wynikiem 82-73.

KĄCIK TRENERÓW

„Dziś wieczorem graliśmy nieustraszenie” – powiedział główny trener. „Za każdym razem, gdy oni uciekali, my uciekaliśmy. Musimy poprawić się w obronie, ale podoba mi się zaangażowanie tego zespołu w stawanie się lepszym za każdym razem, gdy wychodzi na boisko.

Baseball Hall of Fame 2018 terminy

W PRZYSZŁYM

William Smith powróci do akcji we wtorek, 28 listopada, kiedy powita Hamilton College w Genewie. Akcja pomiędzy Czaplami a Kontynentami zaplanowano na 19:30. w gimnazjum w Bristolu.