Sezon Bills kończy się kolejną druzgocącą porażką w fazie play-off z Chiefs (pełna relacja)

Po raz trzeci w ciągu czterech lat drużyna Buffalo Bills zakończyła sezon porażką z Kansas City Chiefs, tym razem przegrywając 27-24 na stadionie Highmark w rundzie dywizji AFC w niedzielny wieczór.

Do przerwy Buffalo prowadziło 17-13, ale w drugiej połowie zdobyło zaledwie siedem punktów. Mieli jednak szansę na remis przy 27, na 1:43 do końca regulaminowego czasu, ale Tyler Bass nie trafił do kosza z gry z 44 jardów z prawej strony.

Josh Allen wykonał 26 z 39 podań na 186 jardów i przyłożenie. Pobiegł także 12 razy na 72 jardy i dwa punkty. Khalil Shakir wciągnął jedynego odbierającego niszczyciela po podaniu z 13 jardów od Allena.

Tablica wyników | Najważniejsze momenty gry

Bills są pierwszą drużyną, która została wyeliminowana przez tę samą drużynę trzy razy w ciągu czterech lat, odkąd San Francisco 49ers przegrali trzy lata z rzędu z Green Bay Packers w latach 1995–97.