Okolice Rochesteru

Amerykanie padają ofiarą potworów w ST, 6-5

Rochester Americans stracili prowadzenie pod koniec trzeciej tercji i przegrali z Cleveland Monsters 6:5 po dogrywce w piątkowy wieczór na Blue Cross Arena. Po przegranej Amerks spadł do 7-4-1-0 w sezonie. Rochester prowadził 5-4 na nieco ponad minutę przed końcem regulaminowego czasu gry, kiedy Cleveland zremisował, wysyłając go… Więcej
Koniec z Frontier Field: Innovative Data Processing Solutions, hrabstwo Monroe osiągnęło porozumienie w sprawie nadania nazwy siedzibie Rochester Red Wings

Frontier Field to oficjalnie „Pole Innowacyjne”. Innovative Data Processing Solutions, firma świadcząca usługi w chmurze z siedzibą w Henrietcie, natychmiast przejmie prawa do nazwy. Dyrektor wykonawczy hrabstwa Monroe, Adam Bello, ogłosił to wraz z urzędnikami Innovative na wtorkowej konferencji prasowej. Umowa między hrabstwem a Innovative oznacza, że ​​nie przejmą one… MoreFrontier Field: Innovative Data Processing Solutions, hrabstwo Monroe doszli do porozumienia w sprawie nazwy siedziby Rochester Red Wings
Sabers przypominają napastników Andersa Bjorka, Rileya Sheahana z Amerks

Buffalo Sabres odwołali napastników Andersa Bjorka i Rileya Sheahana z Rochester Americans przed wtorkowym meczem z Vancouver Canucks w KeyBank Center. Bjork zdobył sześć punktów (trzy gole, trzy asysty) w 11 meczach, odkąd 18 października został przydzielony do Rochester. Sheahan rozpoczął sezon w rezerwie kontuzjowanych i był… Czytaj więcej »Sabres przypominają napastników Andersa Bjorka, Rileya Sheahana z Amerks
Amerks zestrzelony przez Rocket, 8-1

Amerykanie z Rochester otworzyli zestaw dwóch meczów z Laval Rocket w piątek wieczorem na Place Bell Arena i nie poszło to dobrze dla gości, ponieważ przegrali 8-1. Po przegranej Amerks spadł do 3-3-0 w sezonie. Brandon Biro strzelił swojego drugiego gola w sezonie w drugiej tercji,… WięcejAmerks pokonany przez Rocketa 8-1