Syracuse Mets poślizgnął się i wygrał z Rochester Red Wings w dodatkach

Syracuse Mets złapali sześciomeczowy poślizg, wygrywając 2-1 z Rochester Red Wings w 10 rundach w czwartkowy wieczór na NBT Bank Stadium.

Syracuse otworzył wynik i wyskoczył na prowadzenie 1:0 w dolnej szóstej pozycji w singlu RBI Jake'a Manguma na środek.

Prowadzenie nie trwało długo, ponieważ Rochester znalazł się na szczycie dziewiątego miejsca i zremisował w singlu RBI Nicka Banksa. To uderzenie zakończyło się wysłaniem gry do dodatkowych inningów.

Po tym, jak Mets utrzymywali Red Wings bez punktów w pierwszej dziesiątce, Dominic Smith wykonał lot ofiarny w dolnej części rundy, aby dać Syracuse zwycięstwo przez walkę.

czy w 2021 r. odbędzie się czwarta kontrola bodźca?

Początkowy rzut był naprawdę dobry po obu stronach, ponieważ Joan Adon rzuciła pięć rund z przerwą dla Rochester, a Jose Butto strzelił siedem rund z przerwą w Syracuse.

Seria sześciu meczów będzie kontynuowana w piątek o 18:35.