W-FL piątek: Wayne pokonuje Newark, Mynderse wraca na szczyt na Wschodzie; Whitman wygrywa 11. z rzędu; Bluzka Lady Blue Devils Genewa

Wayne Eagles wygrali w piątek po raz dziewiąty z rzędu, pokonując Newark i eliminując the Reds z dwukierunkowego remisu na Finger Lakes East z Mynderse, który zlikwidował 9-punktowy przegrany do przerwy w Genewie, pokonując Panthers. Na Zachodzie Marcus Whitman kontynuuje przetaczanie się przez ligę z 11. zwycięstwem z rzędu (najdłuższa aktualna passa w Wayne-Finger Lakes), aby uzyskać zdecydowaną przewagę 4,5 w grze. W dziewczęcej akcji Mynderse Lady Blue Devils obroniły swoją pozycję na najwyższym miejscu w Finger Lakes East, pokonując Genewę w Seneca Falls.

Pełne wyniki piątkowej akcji dla chłopców i dziewcząt z lokalnego drewna liściastego znajdują się poniżej, wraz z zaktualizowanymi tabelami, nadchodzącymi harmonogramami i najlepszymi tweetami nocy z całej Jeziora Wayne-Finger…

Piątkowa tablica wyników koszykówki chłopców W-FL:

#1 Newark 47 w #4 Wayne 52
WYN (11-2) – Logan Blankenberg 21; Nicka Carmichaela 12; Braeeden Zenelovic 8, 8 reb

Midlakes 37 w Penn Yan 51
PY (8-6) – Desmond Battin 18; Dylan Stape 16, 15 reb; Derrick Riviello 9 (3-3 pkt)
ŚREDNIO (6-7) – Trevor Milliman 10; Devon Hicks 8
* Midlakes przegrał 5 z rzędu

HAC 48 w Neapolu 58
NAP (6-6) – Nick Green 13; Zacha Dormera 12; Zatoka Evana 10
HAC (4-8) - Xavier Izrael 20

Bloomfield 49 w #6 Marcus Whitman 60
MW (11-2) – Gavin McCumiskey 15, 6 blk, 9 reb; Nick Młody 13; Riley McLoud 12; Burlin Allen 11, 8 grudnia
BLM (6-8) – Patrick Geitner 17; Tanner Kimball 10