H.A.C. Wilki grają swoją najlepszą koszykówkę od kilku sezonów. Swoją serię wygranych trzech meczów postawili na linii w poniedziałek po południu, kiedy powitali Finger Lakes West prowadząc Marcusa Whitmana do ich gimnazjum. Po trzech kwartach wyglądało na to, że Wilki mogą zrobić nieprawdopodobne i dać Wildcats swoją pierwszą ligową stratę.
Whitman przegrywał 52-51 po trzech kwartach gry, ale w ostatnim okresie rzucił się do ucieczki z H.A.C. końcowym wynikiem 69-56.
Riley McLoud prowadził Wildcats z 19 punktami, a obrońca Nick Young 15. Whitman poprawił się do 9-2, 7-0 w rozgrywkach ligowych i wszedł na 6 miejscu w rankingu LivingMax Sports W-FL Boys Basketball Power Rankings.
Dla Wilków (3-7) Jamarr Paisley strzelił 19 punktów, a Xavier Israel miał 12 punktów i 13 zbiórek.
Następnym miejscem dla Marcusa Whitmana jest drugie miejsce #10 Dundee, który pojedzie do Rushville w środowy wieczór.
W jedynym dziewczęcym meczu tego wieczoru Penn Yan przegrała z Aquinas.
Pełne wyniki dla chłopców i dziewcząt w akcji w poniedziałkowy wieczór, nadchodzący harmonogram i więcej poniżej…
Poniedziałkowa tablica wyników koszykówki chłopców W-FL:
Marcus Whitman 69 w HAC 56
HAC (3-7) - prowadził 52-51 w III kwartale; Jamarra Paisleya 19; Ksawery Izrael 12, 13 reb
MW (9-2) – Riley McLoud 19; Nick Młody 15
najlepsze sporty do obstawiania
Sprawdźcie Wildcats w naszej transmisji internetowej z ich wygranej z Neapolem w zeszły czwartek wieczorem:
Nadchodzący harmonogram koszykówki W-FL Boys:
WTOREK
# 9 Sodus w # 7 Gananda
#1 Newark w Genewie
Midlakes w #2 Mynderse (NA ŻYWO w FL Radio / Powtórka wideo o 22:15 )
Penn Yan w Palmyra-Macedonia
#4 Wayne w Waterloo
#3 Clyde-Savannah w NR-Wolcott
#8 East Rochester w Marion
Red Creek w Williamson
ŚRODA
# 10 Dundee na # 6 Marcus Whitman
Kochanie w Red Jacket
Południowa Seneka w Neapolu
HAC w Bloomfield
CZWARTEK
Marion w Red Creek
Williamson na # 9 Sodus
Palmyra-Macedonia w Waterloo
# 7 Gananda na # 3 Clyde-Savannah
# 5 Lyons w # 8 East Rochester
PIĄTEK
#1 Newark w #4 Wayne
# 2 Mynderse w Genewie
Midlakes w Penn Yan
Romulus w południowej Senece ( NA ŻYWO w LivingMax Sports )
TO w Neapolu
Bloomfield w #6 Marcus Whitman
Kochanie w #10 Dundee
Grecja-Odyseja w NR-Wolcott
SOBOTA
# 4 Wayne w # 9 Sodus
Romulus w południowej Cayuga
Hannibal (sekcja 3) w Williamson
Poniedziałkowa tablica wyników dla dziewcząt W-FL:
Penn Yan 52 w Akwina 63
AQ – Lindsey Brinkel 19 pkt, 8 ast, 7 reb; Kayla Jackson 8 pkt, 14 rebs
Harmonogram W-FL dla dziewcząt we wtorek:
Bloomfield w HAC
Czerwona kurtka w Honeoye
Marcus Whitman w Dundee
Południowa Seneka w Neapolu
Tweety w poniedziałek wieczorem:
Już jutro (mam nadzieję): historia, która ma znaczące implikacje dla playoffów jednej sekcji chłopców w koszykówkę i być może turnieju NYSPHSAA.
obrona kredytobiorcy przed spłatą aktualności— Jan Moriello (@nysswa) 17 stycznia 2017 r.
Dzień MLK⚫️⚪️ pic.twitter.com/5pnsyRw3qP
— Pan Szansa (@d_nice522) 16 stycznia 2017
Whitman zdobywa pierwsze punkty przeciwko HAC. Graj dalej! Chodźmy, Koty! # PR1DEw Łapie pic.twitter.com/hFSCDlt3hR
— Whitman Athletics (@MWWildcats) 16 stycznia 2017
Wilki remisują 46-46 na 3 minuty przed końcem trzeciej kwarty! @MWWildcats @ACSRochester @HarleySchool
— HACAthletics (@HACAthletics) 16 stycznia 2017
Wilki przegrywają 62-51 na 4 minuty przed końcem meczu. @MWWildcats @ACSRochester @HarleySchool
— HACAthletics (@HACAthletics) 16 stycznia 2017
niektóre filmy z YouTube nie będą odtwarzane w Chrome
Marcus Whitman wygrywa czwartą kwartę i mecz w HAC. Pozostań niepokonany w grze ligowej.
— Koszykówka Whitmana (@MWhitmanBBall) 16 stycznia 2017
Chłopcy zagrają jutro @ NRW! Wszyscy wychodzą i wspierają! Powinien być dobry #cs1 #IdźOrły
— Sekcja Studencka CS (@ClydeSavannah1) 16 stycznia 2017
Wielki mecz w Seneca Falls jutro o 7:30 z chłopakami wychodzą!!! @Liceum Midlakes https://t.co/BRaMq84ha7
— tata (@BryceBurri3) 17 stycznia 2017 r.
Tabele koszykówki chłopców W-FL (do 1/16):
FINGER LAKES WSCHODNIE STANOWISKO | W | L | GB | W | L | SZT | |||||
jeden | NIEBIESKIE DIABEŁ MYNDERSE | 6 | - | jeden | - | 12 | - | jeden | L1 | ||
jeden | CZERWONY NEWARK | 6 | - | jeden | - | 9 | - | 3 | W9 | ||
3 | Orły Wayne'a | 4 | - | dwa | 1,5 | 9 | - | dwa | W7 | ||
4 | ŚREDNIOWIEKI KRZYCZĄCE ORŁY | dwa | - | 4 | 3,5 | 6 | - | 5 | L3 | ||
4 | GENEWSKA PANTERA | dwa | - | 4 | 3,5 | 4 | - | 7 | L3 | ||
4 | PAL-MAC RED RAIDERS | dwa | - | 4 | 3,5 | 3 | - | 8 | L2 | ||
4 | MUSTANGI PENN YAN | dwa | - | 4 | 3,5 | 7 | - | 5 | W2 | ||
8 | INDIANIE WATERLO | jeden | - | 5 | 4,5 | dwa | - | 9 | W1 | ||
. | |||||||||||
FINGER LAKSES WEST TRYBUNY | W | L | GB | W | L | STR | |||||
jeden | MARCUS WHITMAN WILDCATS | 9 | - | 0 | - | 9 | - | dwa | W9 | ||
dwa | BOMBERKI W KWIATKU | 6 | - | 3 | 3,0 | 6 | - | 6 | L2 | ||
dwa | SZKOCI DUNDEE | 6 | - | 3 | 3,0 | 8 | - | 3 | W2 | ||
4 | NEAPOL DUŻY ZIELONY | 4 | - | 4 | 4,5 | 4 | - | 6 | L4 | ||
5 | CZERWONA KURTKA INDIAN | 4 | - | 5 | 5.0 | 7 | - | 5 | L2 | ||
6 | BULDOGI MIODOWE | 3 | - | 5 | 5,5 | 4 | - | 7 | L1 | ||
7 | H.A.C. WILKI | dwa | - | 5 | 6,0 | 3 | - | 7 | L1 | ||
8 | ROMULUS WOJOWNICY | dwa | - | 6 | 6,5 | 3 | - | 8 | W1 | ||
9 | SOKONY SENEKI POŁUDNIOWEJ | jeden | - | 6 | 7,0 | jeden | - | 9 | L5 | ||
. | |||||||||||
STANOWISKA HRABSTWA WAYNE | W | L | GB | W | L | STR | |||||
jeden | CLYDE-SAVANNAH ZŁOTE ORŁY | 7 | - | jeden | - | 9 | - | 3 | L1 | ||
dwa | LWY LWY | 7 | - | dwa | .5 | jedenaście | - | dwa | W5 | ||
3 | BOMBY WSCHODNIEGO ROCHESTER | 5 | - | 3 | 2,0 | 7 | - | 3 | L1 | ||
3 | WYGRAJ WILDCATY | 5 | - | 3 | 2,0 | 7 | - | 4 | W3 | ||
5 | SODUS SPARTAN | 4 | - | 4 | 3,0 | 6 | - | 5 | W2 | ||
6 | PUMA Z NORTH ROSE-WOLCOTT | 3 | - | 5 | 3,5 | 4 | - | 7 | L5 | ||
6 | BARANY RED CREEK | 3 | - | 5 | 3,5 | 4 | - | 9 | L1 | ||
8 | MARAUDERÓW WILLIAMSONA | dwa | - | 4 | 4.0 | 3 | - | 6 | L1 | ||
9 | MARION CZARNI RYCERZE | 0 | - | 9 | 7,5 | jeden | - | 12 | L3 |
PODCAST NA WYSOKOŚCI:
Przypomnij szalony tydzień w Wayne-Finger Lakes High School Basketball. Obejrzyj niedzielną edycję na żywo podcastu Upstate Hoops…