Crunch zestrzelony przez komety, 6-3

Syracuse Crunch oddał 43 strzały na bramkę, ale ostatecznie został pokonany przez Utica Comets, 6-3, dziś wieczorem na Upstate Medical University Arena.

Harmonogram szable bawole 2016-17

Porażka przerywa serię trzech wygranych meczów i przesuwa Crunch do 4-3-1-0 w sezonie i 0-2-0-0 w serii 14 meczów przeciwko Comets.

Bramkarz Hugo Alnefelt oddał 21 z 27 strzałów w siatce dla Crunch, podczas gdy Nico Daws odniósł zwycięstwo, wykonując 40 rzutów obronnych między rurami dla Comet. Specjalne drużyny Syracuse poszły 2 na 7 w grze o władzę i 1 na 3 w przypadku karnego zabójstwa.

The Comets rozpoczęli grę bramką Power-play 6:03 w grze. Nate Schnarr podał krążek do Chase De Leo na linii bramkowej. Jego podanie przez strefę krzyżową, a następnie ustawiło Tyce'a Thompsona na strzał tylnymi drzwiami z lewej strony. Crunch wyrównał wynik dwie minuty później, gdy Gage Goncalves pokonał Dawsa z prawego koła podczas częściowego 2 na 1 z Gabe Dumontem.

Utica odzyskał prowadzenie, strzelając trzy gole jeden po drugim, zaczynając w połowie środkowej zwrotki. O 9:57 Graeme Clarke wysłał wiadomość przed klatkę, aby Jesper Boqvist wtrącił się z dołu prawego koła. Niecałą minutę później Thompson wykorzystał swoją drugą szansę na drugą szansę. Thompson zakończył swój hat-trick o 11:48, kiedy wyrwał jednorazową bramkę z górnej części lewego koła, aby podnieść Comets 4-1.

O 12:46 Syracuse strzeliło gola w walce o władzę, gdy Charles Hudon zakopał jednorazowego zawodnika z prawego koła, ale 23 sekundy później Utica odpowiedziała skróconą ucieczką Aarne Talvitie.

Crunch zdobył kolejną bramkę po przewadze człowieka 3:57 w trzeciej tercji. Dumont przeciął szczelinę, aby przekierować strzał Alexa Greena obok Dawsa i odciągnąć Syracuse z powrotem w ciągu dwóch.

Utica stłumiła próbę powrotu o 13:47, kiedy Boqvist podał do domu De Leo z lewego punktu wznowień.