Crunch spada do niedźwiedzi w rzutach karnych, 5-4

Syracuse Crunch zdobył dwa gole w trzecim okresie, aby wymusić dogrywkę, ale ostatecznie spadł do Hershey Bears, 5-4, w dzisiejszej strzelaninie na Upstate Medical University Arena.

Remi Elie, Andrej Sustr i Charles Hudon odnotowali wielopunktowe starania, gdy drużyna przesunęła się do 5-5-1-1 w sezonie i 1-0-0-1 w czteromeczowej serii przeciwko Niedźwiedziom.

Bramkarz Amir Miftakhov zatrzymał 31 z 35 strzałów w siatce na Crunch. Pheonix Copley odrzucił próby strzelaniny 34 z 38 i 2 z 3 między rurami dla Bears. Syracuse było 1 do 5 w grze o władzę i 2 do 3 w przypadku karnego zabójstwa.

Niedźwiedzie otworzyły bramkę w 43 sekundach gry. Joe Snively wymusił stratę na automacie i ustawił Becka Malenstyna do zdobycia bramki, gdy wjechał z prawej strony. The Crunch szybko wyrównał wynik 32 sekundy później, kiedy Gabriel Dumont nakarmił Seana Daya strzałem z lewej strony.

Hershey odzyskała prowadzenie o 11:25 podczas gry o władzę. Strzał Bobby'ego Nardelli z dołu lewego koła został zatrzymany, ale Snively znalazł odbicie i wepchnął go do środka. Syracuse następnie odpowiedział w 15 minucie, aby zremisować mecz po raz drugi. Copley powstrzymał krótką ucieczkę Hudona, ale krążek pozostał w zagłębieniu, aby Elie przebił linię bramkową.

Niedźwiedzie strzeliły dwa gole w odstępie zaledwie ośmiu sekund, by w drugiej tercji zbudować przewagę 4-2. O 8:23 Snively zdobył swoją drugą w nocy, przekierowując celny strzał Garretta Pilona, ​​gdy przecinał strefę. Sekundę później Drake Rymsha wyśrodkował krążek z prawej strony, aby Ryan Dmowski wszedł do gry, zmniejszając szczelinę.

Syrakuzy strzeliły dwa gole w trzeciej tercji, aby wrócić z dwubramkowego deficytu i wymusić dogrywkę. Zaledwie 23 sekundy po trzeciej tercji, Elie był przed klatką, aby odrzucić w swojej drugiej nocy po tym, jak Dumont przechylił strzał Sustra w prawo. O 12:29 Sustr strzelił własnego gola, aby zremisować mecz, mając przewagę człowieka. Odbicie wróciło do miejsca, w którym niebieski liniowiec odesłał do domu z slapshotem.

Po bezbramkowej dogrywce w meczu doszło do strzelaniny. Gage Goncalves i Mike Sgarbossa strzelili bramki w pierwszej rundzie. Hudon został zablokowany w drugiej rundzie, ale Snively zdobył bramkę dla Bears. Hershey zapewnił sobie zwycięstwo, gdy Copley powstrzymał Otto Somppi w trzeciej rundzie.