Powrót Sabres nie przegrywa z Krakenem

Buffalo Sabres przegrali swój drugi mecz z rzędu we wtorek wieczorem po porażce z Seattle Kraken 4-3 w KeyBank Center. Po przegranej Buffalo spada do 20-17-2 w sezonie.

Mecz zakończył się remisem do dwóch bramek do ostatniej tercji, ale Seattle strzeliło dwa gole w pierwszych sześciu minutach i objęło prowadzenie 4-2. Sabres próbowali się zmobilizować, ale po prostu nie udało im się.

Alex Tuch strzelił dwa gole dla Buffalo, podczas gdy Ramus Dahlin również trafił do siatki. Dylan Cozens i Jeff Skinner zaliczyli dwie asysty.

Eric Comrie po raz pierwszy wystartował między rurami od 16 listopada i zatrzymał 18 z 22 strzałów.

Sabres spróbują przerwać swój dwumeczowy poślizg w czwartek, kiedy będą gospodarzami Winnipeg Jets o 19:00.