Późny gol daje Herons przewagę nad Bears 3-2

Napastnik drugiego roku strzelił gola na 1:53 do końca regulaminowego czasu, dzięki czemu drużyna hokejowa Heron wyprzedziła Poczdam 3:2 w niekonferencyjnym konkursie na William G. Allyn Ice Arena we wtorek wieczorem. Dzięki zwycięstwu Herons mają teraz bilans 5-4-1 w tym sezonie. Niedźwiedzie spadają do 4-4-0 w ciągu roku.

strzelił dwa gole i zanotował dwie asysty, prowadząc Williama Smitha. miała asystę i zanotowała 35 rzutów obronnych, gdy zdobyła zwycięstwo. Ellie Zurfluh obronił 19 bramek w 60 minut dla Poczdamu.

NAJWAŻNIEJSZE STATYSTYKI:

Festiwal wina watkins Glen 2015
  • Poczdam zakończył mecz z przewagą 37-22 w strzałach na bramkę.
  • William Smith był 1 na 3 w grze w przewadze, a Poczdam 0 na 4 z dodatkowym skaterem.

PIERWSZY OKRES:

• William Smith wyskoczył na dwubramkowe prowadzenie tuż po połowie pierwszej klatki.
  • O godzinie 5:11 w tercji przestrzeliła z niskiego pola obok Zurfluha, zdobywając swojego pierwszego gola w sezonie. Cataldo zaliczył asystę przy bramce.
  • Pięć minut później Foster uderzył ponownie. Odbiła się od piłki i uderzyła ponad linią bramkową. Cataldo zaliczył asystę po wymuszeniu straty na ofensywnej niebieskiej linii.

DRUGI OKRES:

• W drugiej tercji żadna z drużyn nie trafiła do siatki. Poczdam miał lekką przewagę 9-8 w strzałach w tym okresie.
  • Cataldo prawie dała Williamowi Smithowi trzybramkowe prowadzenie, ale jej strzał został zatrzymany przez Zurfluha.
  • Poczdam zmienił impet na swoją korzyść, grając w połowie okresu, ale został powstrzymany przez Hausera.

TRZECI OKRES:

• Poczdam miał szansę wrócić do gry na początku trzeciej tercji z prawie minutową grą 5 na 3. Czaple ograniczyły Niedźwiedzie do jednego strzału z przewagą dwóch graczy.
  • Potsdam wykorzystał rozmach z gry w przewadze, aby doprowadzić do meczu 2: 1. Strzał Alexa Quinna z punktu przeleciał obok Hausera. Przy trzecim golu Quinna w tym sezonie asystowały Rebecca Cain i Emily DellaNeve.
  • Niedźwiedzie zremisowały po 12:38 meczu. Sara Barrett spowodowała stratę na niebieskiej linii obrony, przebiegła przez całą długość lodu i oddała strzał nad linią bramkową. Gol zdobyty bez asysty był jej pierwszym w tym sezonie.
  • Legler wygrał mecz przy znaku 18:07 ramki. Zdołała strzelić drugiego gola w meczu. i Hauser otrzymali asysty przy bramce w przewadze. Hauser zostawił krążek dla Gonga poniżej linii bramkowej. Gong przejechał na łyżwach całą długość lodu i oddał strzał na bramkę. Legler przesunął luźny krążek przez linię bramkową.

W PRZYSZŁYM:

William Smith powróci do akcji w piątek, 2 grudnia, kiedy wróci do gry w New England Hockey Conference. The Herons zmierzą się z Castleton w Vermont. Rewanż zaplanowano na godzinę 18:00.