Ryan Archer prowadzi Hobarta do zwycięstwa otwierającego sezon nad Mount St. Mary’s, 13-9

Starszy napastnik Ryan Archer strzelił cztery gole na najwyższym poziomie w karierze, aby poprowadzić Hobart College do wygranej 13-9 w konferencji Northeast z Mount St. Mary's University, aby otworzyć sezon lacrosse 2021. Pochodzący z Syracuse osiągnął szczyt swojej kariery z siedmioma punktami, gdy Statesmen odzyskali przewagę 7-5 po przerwie na Stiles Field w Poole Family Sports Dome.

Archer strzelił wszystkie cztery gole i zanotował dwie z trzech asyst po przerwie. Młodszy napastnik Jason Knox dodał hat-tricka. Drugi specjalista ds. wznowień, Adam Shea, był 15 z 21 w X z 11 piłkami do gry na wysokim poziomie. Drugi bramkarz Kevin Holtby wykonał 16 rzutów obronnych, aby zdobyć zwycięstwo w swoim pierwszym kolegiackim starcie.

Starszy napastnik Brendan Doyle prowadził w Mountaineers (1-5, 0-1) z czterema punktami na bramkę i trzema asystami. Starszy pomocnik Luke Frankeny, starszy napastnik Brenden McCarthy i starszy pomocnik Sam Stephan zdobyli po dwa gole. Stephen był 8 z 21 podczas wznowień i zdobył sześć piłek na ziemi. Starszy bramkarz Dylan Furnback również zanotował 16 obrońców.

Z remisem 7 na początku trzeciej kwarty, Archer strzelił wszystkie cztery gole z rzędu, dając Hobartowi prowadzenie 11-9 na nieco ponad sześć minut przed końcem meczu. Archer na krótko dał mężom stanu prowadzenie swoim pierwszym golem, ale Frankeny odpowiedział, że zawiązał mecz na 8. Archer zakończył grę drugiego napastnika Troya Barthelme'a dwie minuty później, ale ponownie Frankeny skontrował golem, aby wyrównać mecz. piąty i ostatni raz.