SKANEATELES SWEEP: Lakers zdobywają korony klasy B w sekcji III piłki nożnej

Ilekroć lokalna drużyna licealna zdobywa tytuł sekcji, jest to coś, co całe miasto może świętować i uzyskać za sobą. W tym sezonie piłkarskim święto Skaneateles będzie dwa razy przyjemniejsze, niż drużyny chłopców i dziewcząt wygrały turniej klasy B w sekcji III.

jak sprawić, by film stał się wirusowy za darmo

Dziewczyny rozpoczęły imprezę w zeszły piątek wieczorem przeciwko Clinton. To była zacięta walka między drużynami, a pierwsza połowa była bezbramkowym remisem. Clinton w drugiej połowie szybko wyskoczył na prowadzenie. Wtedy Lakers przeszli do trybu ataku, gdy Kathryn Morrissey skierowała długie podanie od Maeve McNeil na tył siatki.

W miarę upływu czasu padał również deszcz, a mecz zbliżał się do dogrywki. Pierwsze 10 minut dogrywki przyszło i minęło bez punktów, a druga wydawała się być skazana na ten sam los, dopóki Morrissey nie strzeliła swojego drugiego gola tego wieczoru na trzy minuty przed końcem. Minęły ostatnie trzy minuty, a Lakers zapewnili sobie koronę dziewcząt klasy B w Sekcji III.

W poniedziałek wieczorem przyszła kolej na chłopców, by sprawdzić, czy mogą przynieść do domu tytuł klasy B. Mecz z Cazenovia miał podobny początek jak mecz dziewcząt, ale Dan Ramsgard ze Skaneateles miał inne plany. W piętnastu minutach pierwszej połowy strzelił pierwszego gola w meczu. W krótkim odstępie czasu kolega z drużyny Owen Cheney strzelił drugiego gola przy znaku 17 '.

odtwarzaj lokalne wideo w chrome

Zmierzając do przerwy w przerwie, Lakers prowadzili 2:0 i to było wszystko, czego potrzebowaliby, gdy Skaneateles zlikwiduje Cazenovia, aby zdobyć tytuły klasy B dla chłopców w Sekcji III. Skaneateles w tym procesie wraca do siebie w sekcjach tytułów chłopców, wygrywając w klasie B w 2019 roku, kiedy ostatnia sekcja III rozgrywała turniej.

jak mogę szybko wyczyścić mój system z chwastów?

Podczas gdy drużyna chłopców będzie grać w drużynie, która zostanie określona w akcji subregionalnej, dziewczęta zmierzą się z Shalmont we wtorek wieczorem o 17:00 w Chittenango w meczu subregionalnym.
- Oglądaj na żywo we wtorek o 17:00