Crunch wyeliminował trzybramkowy deficyt i pokonał Thunderbirds 5:4 w rzutach karnych

Syracuse Crunch wyeliminował trzybramkowy deficyt, aby wymusić dogrywkę, zanim pokonał Springfield Thunderbirds 5-4 w rzutach karnych w środę rano w MassMutual Center. Dzięki zwycięstwu Crunch wygrali trzy kolejne mecze, poprawiając swój rekord sezonu do 5-6-1-2.

Syracuse przegrywało 4:1 w trzeciej tercji i strzeliło trzy bramki z rzędu w ciągu sześciu minut, w tym jedną na nieco ponad dwie minuty przed końcem regulaminowego czasu gry.

Gemel Smith, Darren Raddysh, Simon Ryfors i Declan Carlile trafili do siatki dla Cruncha. Smith i Gage Goncalves strzelili bramki w rzutach karnych.

Max Lagace odbił 3 z 6 strzałów w siatce dla Crunch, zanim został zastąpiony przez Hugo Alnefelta i rozpoczął drugą tercję. Alnefelt zatrzymał 11 z 12 strzałów i 2 z 3 prób w rzutach karnych.

Syracuse nie było w stanie wykorzystać gry o władzę, gdy przeszli 0 na 4, podczas gdy Springfield zakończył 4 na 5.

Crunch powróci do akcji w sobotę wieczorem, kiedy zmierzą się z Belleville Senators na CAA Arena.